کد اختصاصی ISC : 95161-22405

 
• ...
تحویل مرسولات پستی به اداره پست و نحوه رفع اشکال
طبق وعده دبیرخانه همایش تمامی گواهی نامه ها و سی دی مجموعه مقالات پژوهشگران و شرکت کنندگان از طریق اداره پست به نشانی پستی شان ارسال شد ...
1395/12/23 ادامه مطلب


برگزاری همایش ملی علوم ورزشی با رویکرد سلامت و نشاط در جامعه در اهواز
همایش ملی علوم ورزشی با رویکرد سلامت و نشاط در جامعه در اهواز به کار خود پایان داد.
1395/12/20 ادامه مطلب


معاون وزیر ورزش: صدای تشویق مردم به ورزش باید خیلی رساتر شود
معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی وزارت ورزش و جوانان‌ گفت: این که کم تحرکی و رژیم غذایی ناسالم، عامل بیماری در جامعه ما شود زیبنده نیست و باید صدای تشویق مردم به ورزش خیلی رساتر از آن چیزی شود که اکنون است .
1395/12/19 ادامه مطلب


دبیر همایش عنوان کرد: ارائه 295 مقاله به همایش ملی علوم ورزشی
دبیر علمی همایش ملی علوم ورزشی در اهواز از ارسال 295 مقاله به دبیرخانه این همایش از دانشگاه‌های سراسر کشور خبر داد
1395/12/19 ادامه مطلب


مدیرکل آموزش وزارت ورزش: در حیطه ملی نیاز به مدیریت هوشمند علمی داریم
مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی آموزش وزارت ورزش و جوانان گفت: در عرصه کشور و حیطه ملی نیاز به مدیریت هوشمند علمی داریم و به نظر می‌رسد یکی از راهبردهای اساسی که می‌تواند به ارتقا کیفیت منابع انسانی ما کمک کند، بازنگری در فرایندهای آموزشی‌مان است.
1395/12/18 ادامه مطلب


حسین‌زاده: برگزاری همایش علوم ورزشی، تبلور ارتباط بین دانشگاه و سایر نهادها در برنامه‌ریزی‌ها است
معاون سیاسی اجتماعی استانداری خوزستان گفت: برگزاری همایش ملی علوم ورزشی که در راستای رویکرد سلامت و نشاط اجتماعی و کارآفرینی و از مواردی است که تاثیر مستقیم بر حوزه آسیب‌های اجتماعی دارد را به فال نیک می گیرم.
1395/12/18 ادامه مطلب


انعکاس خبر برگزاری همایش در سایت وزارت ورزش و جوانان
همایش ملی علوم ورزشی با رویکرد سلامت، نشاط اجتماعی، کارآفرینی و قهرمانی به همت اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان برگزار میشود.
1395/11/30 ادامه مطلب


مصاحبه خبرگزاری ایسنا با سرکارخانم دکتر صدیقه حیدری‌نژاد دبیرعلمی کنفرانس
رئیس دانشکده تربیت‌بدنی و علوم ورزشی دانشگاه شهید چمران اهواز از برگزاری همایش ملی علوم ورزشی با رویکرد سلامت، نشاط اجتماعی، کارآفرینی و قهرمانی 18 و 19 اسفندماه امسال در اهواز خبر داد.
1395/11/04 ادامه مطلب


اطلاعیه 2 : امکان دریافت گواهی پذیرش و CD کنفرانس بدون حضور فیزیکی فراهم شد.
به اطلاع می رساند با تمهیدات اندیشیده شده توسط دبیر خانه اجرایی کنفرانس، آندسته از مقاله دهندگانی که امکان حضور فیزیکی در روز کنفرانس را ندارند این دبیر خانه گواهی پذیرش و حضور آنها را به همراه سی دی پروسدینگ به آدرسی که در هنگام ثبت نام درج شده است ارسال می نماید لذا خواهشمند است شرکت کنندگان در هنگام ثبت نام در تکمیل نمودن اطلاعات مربوطه دقت نمایند.
1395/10/21 ادامه مطلب


اطلاعیه 1 : ارسال مدارک از طریق پست و صدور گواهی پذیرش مقالات
به اطلاع می رساند با تمهیدات اندیشیده شده توسط دبیر خانه اجرایی کنفرانس، آندسته از پژوهشگرانی که امکان حضور در روز برگزاری را ندارند،بعد از برگزاری اصل گواهی پذیرش مقاله ،به همراه سی دی مجموعه مقالات به آدرسی که در هنگام ثبت نام درج شده است ارسال می نماید، لذا خواهشمند است شرکت کنندگان در هنگام ثبت نام آدرس پستی را دقیق وارد نمایند.
1395/10/21 ادامه مطلب


نمایه سازی تمامی مقالات در ISC (پایگاه استنادی جهان اسلام)
طبق آخرین بخشنامه وزارت علوم،تحقیقات و فن آوری مقالات کنفرانسی صاحب امتیاز می باشند که در این پایگاه نمایه شده باشند
1395/10/21 ادامه مطلب


فراخوان ارسال مقاله
با استعانت از خداوند متعال دانشگاه شهید چمران اهواز و اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان به منظور تبادل جديدترين دستاوردهای علمی و تجارب کاربردی در زمينه تربيت بدنی و علوم ورزشی ميان اساتيد، پژوهشگران و دانشجويان و با هدف توانمندسازي و تبادل يافته هاي علمي دانشجويان رشته تربيت بدني و علوم ورزشي «اولین کنفرانس ملی کنفرانس ملی علوم ورزشی با رویکرد ( سلامت، نشاط اجتماعی ، کارآفرینی و قهرمانی )» را برگزار می نماید. اين کنفرانس فرصت مغتنمي خواهد بود براي دانشجويان تربيت بدني و علوم ورزشي، كه يافته‌هاي علمي خود را به معرض داوري و قضاوت اساتيد و بزرگان اين حوزه گذاشته و با طرح پژوهش‌هاي علمي خود در جمع متخصصان و صاحب‌نظران اين دانش، نواقص و مشكلات كار خود را يافته و اصلاح نمايند.
1395/06/11 ادامه مطلب


دبیرخانه
 
تاریخ های مهم
 

پنجشنبه 07 ارديبهشت ماه 1396

تا همایش ...

0-1
برگزار کنندگان
نمایه کننده مقالات
حامیان
حامیان رسانه ای