کد اختصاصی ISC : 95161-22405

 
• ...
** سین برنامه و لیست سخنرانی ها **
کلیه فایلهای مرتبط زیر حداکثر می بایست تا تاریخ دوشنبه 9 اسفند ماه آماده و به ایمیل samin.is41216@gmail.com ارسال شوند . نام نویسنده مسئول و کد مقاله در موضوع ایمیل الزامی است
1395/12/06 ادامه مطلب


تخفیف ویژه جهت شرکت در کارگاههای جانبی
کارگاههای جانبی همایش ، بعدازظهر روز چهارشنبه 18 اسفند ماه و صبح پنجشنبه 19 اسفند ماه در محل برگزاری همایش برگزار می گردند.
1395/12/06 ادامه مطلب


نحوه ثبت نام شرکت کنندگان در همایش بدون مقاله
ضمن قدردانی از استقبال گسترده اساتید، محققان، کارشناسان و دانشجویان محترم سراسر کشور از همایش ملی علوم ورزشی ، به اطلاع می‌رساند افرادی که مقالات آنها پذیرش نگردیده و یا تمایل به شرکت در همایش بدون مقاله را دارند بر اساس راهنمای زیر اقدام نمایند.
1395/12/06 ادامه مطلب


انعکاس خبر برگزاری همایش در سایت وزارت ورزش و جوانان
همایش ملی علوم ورزشی با رویکرد سلامت، نشاط اجتماعی، کارآفرینی و قهرمانی به همت اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان برگزار میشود.
1395/11/30 ادامه مطلب


مصاحبه خبرگزاری ایسنا با سرکارخانم دکتر صدیقه حیدری‌نژاد دبیرعلمی کنفرانس
رئیس دانشکده تربیت‌بدنی و علوم ورزشی دانشگاه شهید چمران اهواز از برگزاری همایش ملی علوم ورزشی با رویکرد سلامت، نشاط اجتماعی، کارآفرینی و قهرمانی 18 و 19 اسفندماه امسال در اهواز خبر داد.
1395/11/04 ادامه مطلب


اطلاعیه 2 : امکان دریافت گواهی پذیرش و CD کنفرانس بدون حضور فیزیکی فراهم شد.
به اطلاع می رساند با تمهیدات اندیشیده شده توسط دبیر خانه اجرایی کنفرانس، آندسته از مقاله دهندگانی که امکان حضور فیزیکی در روز کنفرانس را ندارند این دبیر خانه گواهی پذیرش و حضور آنها را به همراه سی دی پروسدینگ به آدرسی که در هنگام ثبت نام درج شده است ارسال می نماید لذا خواهشمند است شرکت کنندگان در هنگام ثبت نام در تکمیل نمودن اطلاعات مربوطه دقت نمایند.
1395/10/21 ادامه مطلب


اطلاعیه 1 : ارسال مدارک از طریق پست و صدور گواهی پذیرش مقالات
به اطلاع می رساند با تمهیدات اندیشیده شده توسط دبیر خانه اجرایی کنفرانس، آندسته از پژوهشگرانی که امکان حضور در روز برگزاری را ندارند،بعد از برگزاری اصل گواهی پذیرش مقاله ،به همراه سی دی مجموعه مقالات به آدرسی که در هنگام ثبت نام درج شده است ارسال می نماید، لذا خواهشمند است شرکت کنندگان در هنگام ثبت نام آدرس پستی را دقیق وارد نمایند.
1395/10/21 ادامه مطلب


نمایه سازی تمامی مقالات در ISC (پایگاه استنادی جهان اسلام)
طبق آخرین بخشنامه وزارت علوم،تحقیقات و فن آوری مقالات کنفرانسی صاحب امتیاز می باشند که در این پایگاه نمایه شده باشند
1395/10/21 ادامه مطلب


فراخوان ارسال مقاله
با استعانت از خداوند متعال دانشگاه شهید چمران اهواز و اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان به منظور تبادل جديدترين دستاوردهای علمی و تجارب کاربردی در زمينه تربيت بدنی و علوم ورزشی ميان اساتيد، پژوهشگران و دانشجويان و با هدف توانمندسازي و تبادل يافته هاي علمي دانشجويان رشته تربيت بدني و علوم ورزشي «اولین کنفرانس ملی کنفرانس ملی علوم ورزشی با رویکرد ( سلامت، نشاط اجتماعی ، کارآفرینی و قهرمانی )» را برگزار می نماید. اين کنفرانس فرصت مغتنمي خواهد بود براي دانشجويان تربيت بدني و علوم ورزشي، كه يافته‌هاي علمي خود را به معرض داوري و قضاوت اساتيد و بزرگان اين حوزه گذاشته و با طرح پژوهش‌هاي علمي خود در جمع متخصصان و صاحب‌نظران اين دانش، نواقص و مشكلات كار خود را يافته و اصلاح نمايند.
1395/06/11 ادامه مطلب


دبیرخانه
 
تاریخ های مهم
 

يكشنبه 08 اسفند ماه 1395

تا همایش ...

009
برگزار کنندگان
نمایه کننده مقالات
حامیان
حامیان رسانه ای