• ...
  معرفی کنفرانس
 همایش ملی علوم ورزشی با رویکرد
سلامت، نشاط اجتماعی ، کارآفرینی و قهرمانی

دانشگاه شهید چمران اهواز و اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان
18 و 19 اسفند 1395

   بسیار مفتخریم به اطلاع برسانیم که دانشگاه شهیدچمران اهواز و اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان میزبان همایش ملی علوم ورزشی با رویکرد ( سلامت، نشاط اجتماعی ، کارآفرینی و قهرمانی ) در اسفند ماه دلپذیر شهر اهواز ( درتاریخ 18 و 19 اسفند 1395 ) می باشد.
 

   هدف این همایش، ایجاد یک محفل علمی برجسته و محیطی جهت تبادل نظر علمی و فنی و ارائه آخرین یافته های علمی و پژوهشی توسط دانشگاهیان و سازمانها در همه زمینه های علوم ورزشی و تربیت بدنی می باشد. کمیته علمی کنفرانس از کلیه صاحب نظران، متخصصان و علاقمندان در رشته های مختلف علوم ورزشی و تربیت بدنی دعوت می نماید مقالات خود را که حاوی آخرین یافته های علمی- فنی می باشد، چه در زمینه های تنوری و چه کاربردهای عملی آنها به دبیرخانه کنفرانس ارسال نمایند. کمیته برگزار کننده درصدد است با برگزاری نشست های علمی- تخصصی، برگزاری کارگاه های آموزشی، برگزاری میزگردهای علمی و نمایشگاه، علاقمندان را با آخرین دستاوردهای دانش فنی و چالش های مرتبط با زمینه های مختلف علوم ورزشی و تربیت بدنی آشنا سازد.

  محورهای همایش
اطلاعیه 2 : امکان دریافت گواهی پذیرش و CD کنفرانس بدون حضور فیزیکی فراهم شد.
به اطلاع می رساند با تمهیدات اندیشیده شده توسط دبیر خانه اجرایی کنفرانس، آندسته از مقاله دهندگانی که امکان حضور فیزیکی در روز کنفرانس را ندارند این دبیر خانه گواهی پذیرش و حضور آنها را به همراه سی دی پروسدینگ به آدرسی که در هنگام ثبت نام درج شده است ارسال می نماید لذا خواهشمند است شرکت کنندگان در هنگام ثبت نام در تکمیل نمودن اطلاعات مربوطه دقت نمایند.
1395/10/21 ادامه مطلب


اطلاعیه 1 : ارسال مدارک از طریق پست و صدور گواهی پذیرش مقالات
به اطلاع می رساند با تمهیدات اندیشیده شده توسط دبیر خانه اجرایی کنفرانس، آندسته از پژوهشگرانی که امکان حضور در روز برگزاری را ندارند،بعد از برگزاری اصل گواهی پذیرش مقاله ،به همراه سی دی مجموعه مقالات به آدرسی که در هنگام ثبت نام درج شده است ارسال می نماید، لذا خواهشمند است شرکت کنندگان در هنگام ثبت نام آدرس پستی را دقیق وارد نمایند.
1395/10/21 ادامه مطلب


نمایه سازی تمامی مقالات در ISC (پایگاه استنادی جهان اسلام)
طبق آخرین بخشنامه وزارت علوم،تحقیقات و فن آوری مقالات کنفرانسی صاحب امتیاز می باشند که در این پایگاه نمایه شده باشند
1395/10/21 ادامه مطلب


فراخوان ارسال مقاله
با استعانت از خداوند متعال دانشگاه شهید چمران اهواز و اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان به منظور تبادل جديدترين دستاوردهای علمی و تجارب کاربردی در زمينه تربيت بدنی و علوم ورزشی ميان اساتيد، پژوهشگران و دانشجويان و با هدف توانمندسازي و تبادل يافته هاي علمي دانشجويان رشته تربيت بدني و علوم ورزشي «اولین کنفرانس ملی کنفرانس ملی علوم ورزشی با رویکرد ( سلامت، نشاط اجتماعی ، کارآفرینی و قهرمانی )» را برگزار می نماید. اين کنفرانس فرصت مغتنمي خواهد بود براي دانشجويان تربيت بدني و علوم ورزشي، كه يافته‌هاي علمي خود را به معرض داوري و قضاوت اساتيد و بزرگان اين حوزه گذاشته و با طرح پژوهش‌هاي علمي خود در جمع متخصصان و صاحب‌نظران اين دانش، نواقص و مشكلات كار خود را يافته و اصلاح نمايند.
1395/06/11 ادامه مطلب


دبیرخانه
 
تاریخ های مهم
 

چهارشنبه 29 دي ماه 1395

تا همایش ...

048
 
کد اختصاصی ISC : 95161-22405

برگزار کنندگان
حامیان
نمایه کننده مقالات
حامیان رسانه ای